PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Elmatic PI 7220 - komputer przemysłowy typu tower
Producent: Elmatic
Na rynku od:
2012

Firma zgłaszająca:
Elmark Automatyka S.A.

Data zgłoszenia:
2016-01-11 11:12

Kontakt:
Elmark Automatyka S.A.
Niemcewicza 76
05-075 Warszawa-Wesoła
tel.: 22 773-79-37
fax: 22 773-79-36
www.elmark.com.pl
elmark@elmark.com.pl
OPIS
Elmatic PI 7220 to komputer przemysłowy typu tower z możliwością montażu na ścianie lub ustawienia desktopowego. Bardzo dobrze sprawdzi się jako część stacji operatorskiej np. przy liniach produkcyjnych. Konstrukcja obudowy pozwala na pracę w warunkach zapylenia (dzięki zastosowanym filtrom) oraz zapewnia bezpieczeństwo podzespołów w przypadku wystąpienia wstrząsów. Nieautoryzowany dostęp do panelu frontowego jest zabezpieczony zamykaną na klucz klapką.
Sercem PI 7220 jest płyta główna AIMB-784, na którą montowane są procesory IV generacji Intel Core i3/i5/i7. Mocny procesor oraz obsługa do 32 GB RAM DDR3 zapewnia możliwość dopasowania do potrzeb wydajnościowych. Jeżeli celem komputera jest praca w trybie ciągłym zalecany jest dobór typowo przemysłowego dysku, najlepiej serwerowego tak, aby jego charakterystyka pasowała do trybu wykonywanej pracy. Dużą zaletą zastosowanej płyty głównej są wbudowane wyjścia VGA oraz 2 x DVI-D, dzięki czemu nie jest potrzebna dodatkowa karta graficzna. W takiej konfiguracji istnieje również możliwość zamontowania do 4 dysków w macierzy RAID, kontrolowanie do 4 urządzeń przez USB 3.0 i do 9 urządzeń przez USB 2.0, a także do 5 urządzeń przez RS-232, 1 przez RS-232/422/485 oraz LPT.
Poprawność działania całego systemu jest monitorowana przez Watchodoga. Może być również sterowany zdalnie dzięki Intel AMT.

Wejdź w erę IoT (Internet of Things) razem z Elmatic.net. Wystarczy kilka kliknięć, by zbudować własne niepowtarzalne rozwiązanie przemysłowe dopasowane do konkretnych potrzeb.
Zapraszamy do korzystania z naszego konfiguratora http://elmatic.net

Więcej informacji na: http://elmatic.net/konfiguracja/pi-7220
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: