PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

Programowalny moduł we/wy mieszanych serii E-Line
Producent: Saia Burgess Controls
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
SABUR Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2016-01-12 14:03

Kontakt:
SABUR Sp. z o.o.
Puławska 303
02-785 Warszawa
tel.: 22 549 43 53
fax: 22 549 43 50
www.sabur.com.pl
sabur@sabur.com.pl
OPIS
PCD1.G360x-C15 to nowe, programowalne moduły zdalnych we/wy mieszanych przeznaczone do sterowania strefowego w instalacjach automatyki budynkowej, opracowane z myślą o zabudowie w standardowych szafkach instalacyjnych i ograniczeniu pracochłonnego inżynieringu.

Wejścia cyfrowe i analogowe umożliwiają podłączenie przełączników oraz czujników temperatury, wilgotności i jakości powietrza. Przekaźniki są przeznaczone do bezpośredniego podłączenia urządzeń wewnętrznych i jednej nagrzewnicy elektrycznej. Wyjścia triac umożliwiają podłączenie zaworów termicznych lub trzypunktowych.
Moduły PCD1.G3601-C15, wyposażone w dodatkowy interfejs RS-485, można wykorzystać do bezpośredniego podłączenia urządzeń np. po protokole EnOcean.
Programowalne moduły zdalnych we/wy RIO serii E-Line zapewniają autonomiczną i ciągłą pracę instalacji nawet w przypadku awarii komunikacji ze stacją master. Wszystkie moduły nowej serii współpracują także z pozostałymi rodzinami urządzeń Saia PCD.
W skład serii E-Line wchodzą sterownik nadrzędny, programowalne moduły we/wy zdalnych RIO (m.in. do sterowania roletami i oświetleniem z komunikacją w protokole DALI), moduły zdalnych we/wy cyfrowych i analogowych oraz radiomodem. Wszystkie komponenty mają nowoczesną, kompaktową obudowę spełniającą wymagania najbardziej ograniczonych przestrzeni. Urządzenia są programowane za pomocą pakietu PG5 Controls Suite, który umożliwia ich intuicyjną konfigurację, projektowanie i dokonywanie zmian w aplikacji. Nowa biblioteka bloków funkcyjnych F-box E-Suite (przygotowana specjalnie na potrzeby instalacji elektrycznych i HVAC) znacznie przyspiesza projektowanie. Dzięki gotowym obiektom prace inżynierskie są łatwiejsze, szybsze i mniej podatne na błędy.
Seria E-Line to sprawdzona, przemysłowa technologia sterowania, zaprojektowana zgodnie ze standardem dla szaf elektrycznych, a dodatkowo wyposażona we wszystkie funkcjonalności niezbędne do sterowania aplikacjami HVAC. Producent przeanalizował setki projektów automatyki budynkowej, aby zaproponować taki zestaw funkcji komponentów serii E-Line, który będzie najlepiej zaspakajał potrzeby instalacji, nie rujnując jednocześnie kieszeni inwestorów i użytkowników.

www.sabur.com.pl
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: