PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Przyłóżkowy terminal informacyjno - rozrywkowy dla pacjentów - ONYX-BE381
Producent: ONYX
Na rynku od:
2015

Firma zgłaszająca:
CSI S.A.

Data zgłoszenia:
2016-07-15 14:34

Kontakt:
CSI S.A.
Sosnowiecka 89
31-345 Kraków
tel.: 12 390-61-80
fax: 12 683-37-51
www.csi.pl
kontakt@csi.pl
OPIS
Monitor ONYX-BE381 posiada dotykowy ekran pojemnościowy (multidotykowy) lub rezystancyjny (jednodotykowy – prawa w rękawiczkach) TFT LCD. Terminal wyposażony jest w cztery porty USB, oraz port HDMI, za pomocą którego umożliwia wyświetlanie obrazu w jakości HD. Urządzenie znajduje zastosowanie przede wszystkim na oddziałach szpitalnych.

Ten przyłóżkowy terminal informacyjno – rozrywkowy umożliwia wyświetlanie obrazów w jakości HD i nadaje się do pracy w środowisku medycznym. Urządzenie jest wyposażone w pilot zdalnego sterowania oraz słuchawkę, głośnik i kamerę, dzięki którym możliwe jest wykonywanie połączeń VOIP. Ponadto terminal posiada czytnik MSR lub Smart Card. Ponadto terminal można rozszerzyć o funkcjonalności, takie jak RFID czy skaner kodów kreskowych.

Terminal posiada ekran o przekątnej 18.5” i rozdzielczości 1366x768. Charakteryzuje się cichą pracą oraz nowoczesną, kompaktową budową. ONYX-BE381 jest wodoodporny na całej antybakteryjnej powierzchni obudowy. Posiada mocowanie w standardzie VESA 75/100. Dzięki smukłej konstrukcji oraz małej wadze (3.2kg), terminal jest łatwy w instalacji na wysięgniku lub wózku medycznym.

Monitor można podłączyć do dowolnego urządzenia komputerowego, z funkcją obsługi ekranu dotykowego z regulacją ustawienia. Może to być zarówno komputer konsumencki, przemysłowy jak i ze standardem medycznym, byleby tylko posiadał wyjście HDMI.

Kamera dla VOIP/Skype, słuchawka, moduły WLAN, Bluetooth oraz izolowany Gigabit Ethernet umożliwiają szybką komunikację. Pacjenci, którzy są przykuci do łóżka mogą dzięki urządzeniu obejrzeć film, wezwać pomoc, mają dostęp do swojej dokumentacji medycznej lub możliwość konsultacji z pielęgniarką czy lekarzem. Urządzenie to sprawia, że pobyt pacjentów w szpitalu jest bardziej komfortowy.

Terminal przyłóżkowy jest wyposażony w standardowe lampki do czytania, wiec pacjent może sobie z łatwością oświecić gazetę lub książkę, nie przeszkadzając przy tym innym pacjentom.

ONYX-BE381 jest zgodny ze standardem elektrycznym EN60601-1 / UL 60601-1.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: