PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Programowalne moduły zdalnych I/O E-Line
Producent: Saia Burgess Controls
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
SABUR Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2016-08-16 14:33

Kontakt:
SABUR Sp. z o.o.
Puławska 303
02-785 Warszawa
tel.: 22 549 43 53
fax: 22 549 43 50
www.sabur.com.pl
sabur@sabur.com.pl
OPIS
Saia PCD1.W5300-C15 to programowalne moduły zdalnych we/wy RIO serii E-Line wyposażone w mix we/wy analogowych. Moduły zawierają 4 wejścia i 4 wyjścia analogowe, a także interfejsy: RS-485, USB i NFC. Urządzenia mogą pracować jako programowalne wyspy we/wy i umożliwiają tworzenie rozproszonych systemów automatyki. PCD1.W5300-C15 zapewniają autonomiczną i ciągłą realizację programu sterującego nawet w przypadku utraty komunikacji ze stacją master.

PCD1.W5300-C15 doskonale realizują funkcje sterowania w różnorodnych aplikacjach, w instalacjach infrastrukturalnych lub automatyce budynkowej. Wszystkie moduły serii E-Line firmy Saia Burgess Controls charakteryzują niewielkie wymiary umożliwiające ich montaż w standardowych szafkach elektrycznych. Zastosowany protokół komunikacyjny S-Bus Extended zapewnia czterokrotnie szybszą transmisję danych (w porównaniu z komunikacją w sieci S-Bus).

Seria E-Line oferuje sprawdzoną, przemysłową technologię sterowania, zaprojektowaną zgodnie ze standardem dla szaf elektrycznych, a dodatkowo wyposażoną w funkcjonalności niezbędne do sterowania aplikacjami HVAC w budynkach i innych obiektach. Obudowa wszystkich komponentów serii jest przystosowana do montażu na szynie DIN 35mm, a kompaktowe gabaryty umożliwiają ich zastosowanie w nawet najbardziej ograniczonych przestrzeniach. W rodzinie E-Line dostępne są sterowniki PLC, programowalne moduły we/wy zdalnych RIO, moduły we/wy zdalnych RIO, radiomodem, analizator sieci i zasilacze.

Moduły E-Line są programowane za pomocą pakietu narzędziowego PG5 Controls Suite, który pozwala na ich intuicyjną konfigurację, projektowanie i edytowanie aplikacji. Nowa, specjalnie przygotowana na potrzeby instalacji elektrycznych i HVAC biblioteka bloków funkcyjnych, E-Suite, znacznie przyspiesza inżyniering. Dzięki gotowym obiektom prace inżynierskie są łatwiejsze, szybsze i mniej narażone na błędy. Dodatkową zaletą jest fakt, że komunikacja w sieci S-Bus za pośrednictwem F-boxów jest do 4 razy szybsza w porównaniu z innymi sterownikami i modułami serii Saia PCD. Wszystkie komponenty serii współpracują także z pozostałymi rodzinami urządzeń Saia PCD.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: