PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Karty SD i microSD R1 Apacera z technologią Page Mapping
Producent: Apacer
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
CSI S.A.

Data zgłoszenia:
2016-08-17 15:50

Kontakt:
CSI S.A.
Sosnowiecka 89
31-345 Kraków
tel.: 12 390-61-80
fax: 12 683-37-51
www.csi.pl
kontakt@csi.pl
OPIS
Page Mapping jest technologią bazującą na oprogramowaniu 4K i może być idealnym rozwiązaniem dla zastosowań przemysłowych, w których ważne jest zwiększenie szybkości dostępu losowego i poprawa żywotności SSD, zmniejszenie częstotliwości bloku kasowania oraz osiągnięcie optymalnej wydajności i żywotności.

W dobie Internet of Things (IOT) uzyskanie jak najlepszych aplikacji zbudowanych na przemysłowych komputerach, czy to w rozwiązaniach znajdujących zastosowanie w transporcie, medycynie, czy automatyce przemysłowej bądź sektorze rozrywkowym, stało się przedmiotem dalszego rozwoju w tym segmencie rynku przemysłowego.

Zastosowanie na skalę masową różnorodnych aplikacji, zbudowanych na pamięciach SSD, z rynku automatyki przemysłowej oznacza, że technologia SSD musi stale ewoluować i ulegać ciągłym modyfikacjom, aby rozwiązywać wszelkie problemy systemowe w rozwiązaniach przemysłowych.

W szczególności dotyczy to struktury FTL (Flash Transfer Layer), gdyż determinuje ona wydajność pamięci SSD oraz jej żywotność.

Od Block Mapping, we wczesnej fazie rozwoju, do Hybrid Mapping, technologia mapowania ciągle poprawia swoją wydajność i żywotność. Niemniej pamiętać należy, że wciąż nie jest w stanie sprostać kilku ekstremalnym wymaganiom w zastosowaniach przemysłowych.

Aby w pełni funkcjonować w zgodzie z wymaganiami aplikacji przemysłowych, innowacyjne rozwiązanie Page Mapping będzie stopniowo dominować w aplikacje SSD.

Page Mapping jest technologią 4K bazującą na oprogramowaniu technologii, której istota polega na umożliwieniu gromadzenia danych, automatycznej dystrybucji danych na bloki 4KB, a następnie rozdysponowaniu danych, które mają być równomiernie zapisane.

Ta implementacja jest również dowodem, że standard JEDEC 4KB jest najczęściej stosowanym rozmiarem bloku do odczytu/zapisu danych, co stanowiło 67% obciążenia serwera.

Zatem technologia Page Mapping 4K została przyjęta w celu zwiększenia szybkości dostępu losowego i poprawności żywotności SSD, zmniejszenia częstotliwości kasowania bloku oraz w celu optymalizacji wydajności i żywotności.

Biorąc pod uwagę, że dane zapisane w pamięci flash do zastosowań przemysłowych są często małe i losowe, Page Mapping wydaje się być idealnym rozwiązaniem, aby zwiększyć ogólną wydajność i wytrzymałość. Niemniej wymaga on dużej pamięci mapowania, aby utrzymać swoją tablicę mapowania.

Wyposażone w technologię oprogramowania Page Mapping 4K produkty Apacera SATAIII SSD przeznaczone są głównie dla małych aplikacji, dedykowanych m.in. dla systemów POS, komputerów kompaktowych, serwisów społecznościowych, stron internetowych, czy medycznych urządzeń diagnostycznych.IndustrialSD R1 oraz Industrial microSD R1

Karty pamięci SD R1 oraz microSD R1 są zbudowane z wysokiej jakości oryginalnych chipów SLC i podlegają rygorystycznym testom środowiskowym.

Urządzenia posiadają technologię Page Mapping, zwiększającą losowy odczyt i zapis prędkości o kilkadziesiąt megabajtów na sekundę. W ten sposób efektywniejsze jest przetwarzanie małych losowych zapisów.

Funkcja wartości dodanej we firmware również znacznie zmniejsza współczynnik wzmocnienia zapisu (WAF), przedłużając żywotność i trwałość.

Ponadto, karty posiadają dostosowany firmware optymalizacji narzędzi, takich jak zabezpieczenia przed zapisem, ochrona przechowywanej treści, zapewnienie bezpieczeństwa i integralności danych.

Kompatybilne z najnowszym interfejsem SD3.0 serie kart pamięci SD i microSD Apacer R1 są dostępna w pojemnościach od 1GB do 16GB (karty SD) oraz od 1GB do 8GB (karty microSD) mimo ich niewielkiej obudowy. Karty ponadto wykazują doskonałe osiągi, zużywając przy tym niewiele energii.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: