PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Ubiquity z aplikacją webową
Producent: ASEM
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
SABUR Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2016-09-12 11:07

Kontakt:
SABUR Sp. z o.o.
Puławska 303
02-785 Warszawa
tel.: 22 549 43 53
fax: 22 549 43 50
www.sabur.com.pl
sabur@sabur.com.pl
OPIS
Bezpłatna aplikacja webowa to najnowsza funkcjonalność platformy zdalnego serwisowego Ubiquity firmy ASEM.

Aplikacja Ubiquity Web umożliwia dostęp do zdalnego pulpitu urządzeń z zainstalowanym Runtime Ubiquity. Aplikacja może być obsługiwana z poziomu wszystkich urządzeń z przeglądarką internetową kompatybilną z technologią HTML5. Aby ją uruchomić wystarczy otworzyć przeglądarkę i wpisać adres: https://www.ubiquityweb.net .

Aplikacja webowa jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników Ubiquity i wszystkich typów domen, z wyjątkiem "Private Server". Logując się do domeny, otrzymujemy listę urządzeń dostępnych w systemie zdalnego serwisu i za pomocą jednego kliknięcia uzyskujemy dostęp do ich zdalnych pulpitów. Zdalny pulpit udostępnia wizualizacje pracy poszczególnych urządzeń, a także podgląd ustawień systemowych wraz z możliwością ich zdalnej modyfikacji.

Ubiquity Web App zapewnia pełną interakcję z pulpitem zdalnym i działa zarówno
na komputerach PC z klawiaturą i myszką, jak i na urządzeniach przenośnych z ekranem dotykowym z obsługą gestów (tablety czy smartfony).

Platforma Ubiquity to rozwiązanie softwarowo-hardwarowe firmy ASEM, które pozwala na realizację zaawansowanego, zdalnego dostępu serwisowego do instalacji. Ubiquity umożliwia zdalny serwis i rekonfigurację pracy systemów automatyki, jednocześnie redukując koszty związane z serwisem i eksploatacją.
Rozwiązanie odpowiada na potrzeby użytkowników, którym zależy na ciągłości pracy instalacji i szybkości serwisu, ułatwia również konfigurację i modyfikację ustawień maszyn i całych instalacji. Są to funkcje szczególnie przydatne podczas fazy odbiorów i uruchomień instalacji, Ubiquity nie wymaga bowiem obecności wykwalifikowanej ekipy technicznej w miejscu uruchomienia, co znacznie obniża koszty obsługi.

www.sabur.com.pl
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: