PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Monitory przemysłowe z IP65 i komunikacją do 100 m
Producent: ASEM
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
SABUR Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2016-11-28 13:05

Kontakt:
SABUR Sp. z o.o.
Puławska 303
02-785 Warszawa
tel.: 22 549 43 53
fax: 22 549 43 50
www.sabur.com.pl
sabur@sabur.com.pl
OPIS
MKR100 firmy ASEM to montowane na ramieniu monitory przemysłowe z obudową w całości zabezpieczoną w stopniu ochrony IP65. Urządzenia mają wbudowane zestawy do zdalnej komunikacji umożliwiające pracę w odległości do 100 m od komputera. MKR100 są przystosowane do montażu na ramieniu lub podwieszenia i wyposażone w panel zawierający dodatkowe interfejsy i przyciski funkcyjne, do indywidualnego rozszerzania funkcjonalności.

Poniżej ekranu monitora umieszczona jest listwa przeznaczona na przyciski funkcyjne i interfejsy. Producent udostępnił możliwość indywidualnej konfiguracji zestawu zabudowanych w niej elementów, udostępniając m.in. wybór: podświetlanych przycisków, lampek sygnalizacyjnych, zamków z kluczykiem i przełączników, awaryjny wyłącznik bezpieczeństwa, a także brzęczyk, interfejsy USB 2.0 i Ethernet oraz czytnik RFID (dostępny w dwóch częstotliwościach: 125 kHz oraz 13,56 MHz).
Producent udostępnił MKR100 w czterech wielkościach ekranu do wyboru: 15,6";, 18,5";, 21,5"; oraz 24";, z matrycą rezystancyjną albo pojemnościową (z technologią multitouch) i rozdzielczością HD lub Full HD. W zależności od wybranej opcji może być wyposażony w całkowicie płaski front wykonany z aluminium lub aluminium i szkła (w wersjach TFM – True Flat Multitouch). Jest przystosowany do zabudowy na ramieniu lub podwieszenia w systemach montażowych firm Rittal, Rolec i Haseke.

Monitory MKR100 można dodatkowo wyposażyć w dwa aluminiowe uchwyty boczne pozwalające na wygodne zmienianie pozycji wyświetlacza.

Oprócz tego w modelach o przekątnej 21,5" można zainstalować okrągły, aluminiowy uchwyt okalający przedni panel. Zabezpiecza on przed przypadkowym uderzeniem w wyświetlacz, a jednocześnie służy do ustawiania jego pozycji. Wygodę użytkowania pozwala także zwiększyć zintegrowana półka na klawiaturę. Zarówno uchwyt, jak i półka są mocowane do tylnej pokrywy monitora (opcje dostępne dla modeli z ekranem o przekątnej 21,5").
Tył urządzeń można dodatkowo osłonić metalową pokrywą zabezpieczającą dostęp do podłączeń.

Zintegrowany zestaw odpowiedzialny za zdalną komunikację składa się z sekcji odbiornika zabudowanego w monitorze oraz modułu transmitera umieszczanego w pobliżu komputera PC. Technologia umożliwia przesył wysokiej jakości sygnału z rozdzielczością Full HD bez strat jakości i opóźnień, w odległości do 100 m od komputera.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: