PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


ATIM Cloud Wireless - łącze do świata Internetu rzeczy
Producent: Atim
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
SABUR Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2016-12-05 12:56

Kontakt:
SABUR Sp. z o.o.
Puławska 303
02-785 Warszawa
tel.: 22 549 43 53
fax: 22 549 43 50
www.sabur.com.pl
sabur@sabur.com.pl
OPIS
Moduły radiowe ATIM Cloud Wireless; zapewniają łatwą i ekonomiczną budowę bezprzewodowej sieci komunikacyjnej i jej elastyczną adaptację do indywidualnych potrzeb. Rodzinę ACW tworzą moduły radiowe wyposażone w wewnętrzne anteny, czujniki lub wejścia/wyjścia. Urządzenia stanowią kompletne rozwiązanie umożliwiające włączenie różnego rodzaju urządzeń i obiektów w świat Internetu rzeczy (IoT). Modemy monitorują dane w czasie rzeczywistym, a ich konfiguracja i obsługa są bardzo łatwe. Dodatkowe zalety modemów to niski pobór mocy (większość urządzeń serii ACW jest zasilana bateryjnie) i atrakcyjna cena pozwalająca szybko uzyskać zwrot z inwestycji. W zależności od indywidualnych uwarunkowań komunikacja realizowana jest w sieci lokalnej w trybach Modbus master/slave lub sieciach Sigfox lub LoRaWan. Transmisja danych może odbywać się w sposób automatyczny lub zdarzeniowo. Po przekroczeniu określonego progu wartości moduł może wysłać za pośrednictwem sieci Sigfox lub LoRaWan alert w postaci e-maila lub SMS-a.

Wszystkie modemy serii ACW mają na froncie zabudowany przycisk diagnostyczny, który pozwala na szybki test działania. W wersjach standardowych obudowy urządzeń są zabezpieczone zgodnie ze stopniem ochrony IP65 i pracują w temperaturze od -20 do +55 °C. Czas pracy modemu bez wymiany baterii, przy wysyłaniu do 3 komunikatów dziennie, wynosi 5-7 lat (w zależności od modelu).

Platforma internetowa ATIM Cloud Wireless;

Produkty serii ACW pracujące w sieciach Sigfox i LoRaWAN, mogą być zarządzane z poziomu bezpiecznej platformy internetowej ATIM Cloud Wireless. Za pośrednictwem platformy można szybko sprawdzić ostatnie wiadomości wysyłane przez urządzenia lub skonfigurować alerty przesyłane za pomocą e-maili lub SMS-ów.

Serię ATIM Cloud Wireless tworzą:

ACW-TH - modem radiowy z czujnikiem temperatury i wilgotności.
ACW-TM1D - modem z zewnętrznym czujnikiem temperatury. Moduł w wersji ACW-TMD2 jest wyposażony w dwie sondy z czujnikami temperatury, które pozwalają na indywidualny pomiar w dwóch miejscach.
ACW-TM1 - modem z wyjściem analogowym dla czujnika PT100.
ACW-MR2 - moduł radiowy z dwoma wejściami cyfrowymi do monitorowania stanów urządzeń. Modem jest dostępny również w wykonaniu EX, dla stref zagrożonych wybuchem, przeznaczony do zbierania danych z liczników gazu (ACW-MR2Ex).
ACW-DIO - moduł radiowy 433/868 MHz, wbudowane cyfrowe wejście i wyjście.
ACW-DA - moduł radiowy z wejściem cyfrowym i analogowym.
ACW-WL - moduł radiowy z detektorem wycieków, obudowa IP68.
ACW-GW - modem radiowy z bramą do sieci Sigfox.
ACW-DI - moduł radiowy 433/868 MHz, wbudowane wejście cyfrowe .
ACW-RS - moduł radiowy z portem RS-232/485.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: