PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Programowalne panele dla nowoczesnych budynków
Producent: Saia Burgess Controls
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
SABUR Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2016-12-12 14:37

Kontakt:
SABUR Sp. z o.o.
Puławska 303
02-785 Warszawa
tel.: 22 549 43 53
fax: 22 549 43 50
www.sabur.com.pl
sabur@sabur.com.pl
OPIS
Saia PCD7.D443WT5R firmy Saia Burgess Controls to programowalne panele operatorskie z wbudowaną przeglądarką www. Eleganckie i kompaktowe urządzenia z wyświetlaczem o przekątnej 4,3" są przeznaczone do sterowania parametrami komfortu w pomieszczeniach o wysokim standardzie, umożliwiając autonomiczną realizację aplikacji.

Panele Saia PCD7.D443WT5R są wyposażone w ekrany LCD TFT o rozdzielczości 480×272 piksele, z podświetleniem LED i matrycą pojemnościową, która błyskawicznie reaguje na dotyk użytkownika. Matryca obsługuje następujące gesty: przewijanie, podwójne kliknięcia, dłuższe i krótsze naciśnięcia ekranu. Urządzenia mają wbudowaną przeglądarkę internetową Saia Microbrowser. Są wyposażone w czujnik temperatury oraz porty Ethernet, RS-485 i USB.
PCD7.D443WT5R umożliwiają samodzielną realizację aplikacji sterowania komfortem w pomieszczeniach, co eliminuje potencjalne opóźnienia w komunikacji ze stacją nadrzędną.

Opartą na stronach www aplikację wizualizacyjno-sterującą można indywidualnie zaprojektować, dopasowując do potrzeb klienta. Dzięki graficznej wizualizacji i intuicyjnemu interfejsowi obsługa panelu jest bardzo łatwa i nie stanowi problemu także dla osób nieprzeszkolonych. Z możliwości regulacji parametrów komfortu w pomieszczeniu śmiało mogą korzystać pracownicy obiektów i ich goście (np. w salach konferencyjnych lub hotelach).

Panele można montować zarówno w pionie, jak i poziomie, a stabilne umieszczenie w standardowej puszce instalacyjnej zapewnia dołączony adapter.
PCD7.D443WT5R znakomicie współpracują ze sterownikami serii Saia PCD oraz E-Line. Są dostępne także w wersji bez sterownika: PCD7.D443WTPR.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: