PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


KR AGILUS sixx
Producent: KUKA
Na rynku od:
2015

Firma zgłaszająca:
KUKA Roboter CEE GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Data zgłoszenia:
2017-04-07 12:27

Kontakt:
KUKA Roboter CEE GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Porcelanowa 10
40-246 Katowice
tel.: 32 730 32 14
fax: 32 730 32 26
www.kuka-robotics.com/poland/pl/
biuroPl@kuka-roboter.de
OPIS
KR AGILUS sixx przekonuje wszechstronnością, pozwalającą na nowoczesne zakresy zastosowania. Niezależnie od tego, czy na podłodze, stropie czy ścianie- dzięki zintegrowanemu układowi zasilania energią i sprawdzonemu układowi sterowania KR C4 compact robot oferuje maksymalną precyzję na minimalnej przestrzeni. Funkcja Safe Robot umożliwia wdrożenie nowoczesnych koncepcji automatyzacji. Bez względu na to, czy w wersji do pomieszczeń czystych, obszarów zagrożonych wybuchem, z higieniczną konstrukcją lub w wersji wodoodpornej: W każdej z nich nasz KR AGILUS sixx jest zawsze niezwykle precyzyjny i szybki.

Zwinny w każdym otoczeniu

Robot KR AGILUS sixx oferuje maksymalną wydajność w każdym otoczeniu produkcyjnym - nawet zapylonym, wilgotnym i sterylnym. Dzięki dostępności różnych wersji, takich jak wersja do pomieszczeń czystych, wersja Hygienic Machine, wersja EX - do stref zagrożonych wybuchem - i wersja wodoodporna, jest on specjalistą od wielu zadań.

Niezwykle precyzyjny w każdym czasie taktowania

Ze względu na wytrzymałą konstrukcję robot KR AGILUS sixx oferuje maksymalną dokładność powtórzeń i stałą precyzję. Dzięki ekstremalnym prędkościom skraca on czasy cykli i zwiększa jakość produkcji, nigdy nie wypadając przy tym z taktu.

Bardzo wytrzymały

KR AGILUS sixx posiada przekładnie nasmarowane na cały okres użytkowania, dlatego nie ma potrzeby wymiany smaru, co ogranicza nakłady związane z konserwacją. Wytrzymała konstrukcja zapewnia stałą produktywność.

Niezwykle kompaktowy

"Do góry nogami" na stropie, z boku na ścianie lub na stałe na podłodze: Robota KR AGILUS sixx można zamontować w każdej pozycji. Aby możliwe było kompleksowe włączenie tego 6-osiowego robota w koncepcje modułów, zintegrowaliśmy układ zasilania energią.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: