PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Sterowanie i zdalny serwis instalacji z LBM40
Producent: ASEM
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
SABUR Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2017-05-09 13:51

Kontakt:
SABUR Sp. z o.o.
Puławska 303
02-785 Warszawa
tel.: 22 549 43 53
fax: 22 549 43 50
www.sabur.com.pl
sabur@sabur.com.pl
OPIS
LBM40 firmy ASEM to nowe, ekonomiczne sterowniki PAC w kompaktowej obudowie typu book mounting. Urządzenia zapewniają realizację funkcji sterowania i zdalnego serwisu instalacji automatyki. Za sterowanie odpowiada pakiet Soft PLC CODESYS w wersji 3.5, który udostępnia do komunikacji w trybie master wiele popularnych sieci przemysłowych (m.in. CANopen, EtherCAT, Modbus RTU i Modbus TCP). LBM40 komunikują się w wymienionych sieciach i w ich obszarze można je rozbudowywać modułami wejść/wyjść zdalnych.
Wbudowana technologia Ubiquity to bezpieczny, zdalny dostęp w trybie serwisowym do urządzeń i instalacji. Funkcjonalność umożliwia zdalny serwis instalacji automatyki z wykorzystaniem połączenia VPN. Ubiquity ułatwia konfigurację, diagnostykę i modyfikację ustawień maszyn i urządzeń, a podczas odbiorów i uruchomień nie wymaga obecności ekipy technicznej na obiekcie.

LBM40 bazuje na procesorach ARM Cortex A9 1GHz i systemie operacyjnym Windows Embedded Compact 7 Pro. Płyta główna
"all in one" ASEM zawiera dwa porty USB 2.0, dwa interfejsy Ethernet, wyjście DVI-D, 1 GB pamięci RAM oraz slot na kartę pamięci Micro SD DDR3 o pojemności 2 GB. Urządzenia można opcjonalnie rozbudować o dodatkowy port szeregowy RS-232/422/485 (LBM40-ES) lub interfejs CAN (LBM40-EC).

LBM40 to sterowniki PAC klasy entry-level, w obudowie box typu book mounting - są zaprojektowane do montażu na szynie DIN, w pionowym położeniu, które ułatwia zabudowę w ciasnych przestrzeniach i pozwala na wygodny dostęp do interfejsów umieszczonych na froncie. Solidna, plastikowa obudowa i przemysłowe komponenty gwarantują urządzeniom prawidłowe działanie w temperaturze 0-50 ᵒC. Sterowniki mają wbudowany zasilacz 24 VDC, a w celu dodatkowego zabezpieczenia można w nich zastosować wymienny mikro UPS wykorzystujący superkondensatory i chroniący dane w pamięci MRAM (512 KB).
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: