PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Wytrzymałość, ergonomia i duże możliwości - poznaj komputery przemysłowe BM3300!
Producent: ASEM
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
SABUR Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2017-10-05 11:24

Kontakt:
SABUR Sp. z o.o.
Puławska 303
02-785 Warszawa
tel.: 22 549 43 53
fax: 22 549 43 50
www.sabur.com.pl
sabur@sabur.com.pl
OPIS
Jeśli potrzebujesz komputera z dużą możliwością doboru konfiguracji elementów i doskonałym procesorem, IPC BM3300 firmy ASEM jest właśnie dla Ciebie.

Solidna obudowa, solidny procesor

BM3300 to rodzina bezwentylatorowych komputerów przemysłowych typu box do montażu książkowego, opartych na rodzinie dwurdzeniowych procesorów Intel® Skylake U Celeron, Core i3, i5 i i7 15W. Ich zwarta, solidna i kompaktowa, w pełni aluminiowa obudowa box typu book mounting jest doskonale przystosowana do pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Producent zadbał zarówno o wygodę użytkowania, jak i funkcjonalność urządzeń. Front, zapewniający dobrą widoczność sygnałów i ostrzeżeń oraz wygodny dostęp do slotu CFast czy modułu baterii, zmniejszona przestrzeń instalacyjna, ergonomiczne okablowanie czy zabezpieczenie przed przypadkowym odłączeniem kabla to tylko niektóre z jego cech.

Duża możliwość doboru konfiguracji elementów komputera

Płyta główna typu "all-in-one" zapewnia:

- od góry: trzy porty Ethernet 10/100/1000Mbps, które obsługują funkcje "Jumbo Frame" i "Wake on Lan", dwa porty USB 3.0, jedno wyjście wideo DVI-D lub, jako alternatywę, złącze połączenia wideo (RJ45) do zdalnego przesyłania sygnałów wideo i USB do 100 m.

- z przodu: port USB 3.0, gniazdo SATA III CFast, gniazdo do zewnętrznego zestawu bateryjnego i diody sygnalizacyjne.

Płyta główna posiada również złącze mSATA dla dysku SSD SATA III, jedno złącze SATA III dla 2,5 "SSD / HDD, do 16 GB pamięci RAM z jednym modułem SODIMM DDR4 i wewnętrznym złączem do dodatkowych interfejsów szeregowych lub USB.

Urządzenia są wyposażone w zasilacz 24 VCD z galwaniczną izolacją, mogą być też dodatkowo zabezpieczone przy użyciu zasilacza UPS z zewnętrznym akumulatorem.

Duża wytrzymałość na warunki środowiskowe

Komputery przemysłowe BM3300 są wyposażone w wewnętrzny układ pasywnego chłodzenia, który umożliwia pracę bez wentylatora w temperaturze do 50 °C, nawet z zastosowaniem procesora Intel® Pentium Core i7 (wersje z HDD: od 0 do 45 °C).
Wieloletni cykl życia: co najmniej 7-10 lat dostępności i kolejne 5 lat wsparcia serwisowego, są gwarantowane przez producenta.

Wygodny dostęp

W komputerach przemysłowych BM3300 jest preinstalowana licencja Ubiquity Basic Runtime. Pozwala ona na wykorzystanie technologii Ubiquity, zapewniającej bezpieczny, zdalny dostęp w trybie serwisowym (serwis i rekonfiguracja pracy) do urządzeń i instalacji automatyki. Funkcjonalność ta jest szczególnie przydatna podczas fazy odbiorów i uruchomień instalacji - dzięki niej obecność wykwalifikowanej ekipy technicznej w miejscu uruchomienia nie jest konieczna, co znacznie obniża koszty obsługi.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: