PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Tor jezdny TMF-6
Producent: Güdel
Na rynku od:
2016

Firma zgłaszająca:
Gudel sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2018-02-13 12:21

Kontakt:
Gudel sp. z o.o.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko - Biała
tel.: +48 33 819 01 25
fax: +48 33 819 30 85
http://pl.gudel.com/
sprzedaz@pl.gudel.com; serwis@pl.gudel.com
OPIS
TMF-6 jest konstrukcją modułową, która można rozbudować na potrzeby konkretnej aplikacji. Oś jest w stanie poruszać statycznymi obciążeniami sięgającymi 20 ton, oraz dynamicznymi ciężarami do 13,3 tony. Te parametry czynią TMF-6 produktem bezkonkurencyjnym i jedynym w swojej klasie.

Tor jezdny TMF-6 jest największą jednostką liniową spośród 6 dostępnych wielkości tego urządzenia. Tory jezdne Güdel znajdują zastosowanie miedzy innymi w branży kolejowej, automotive, lotnictwie, przemyśle drzewnym, metalowym oraz energii odnawialnej.

Zalety:

TMF-6 jest kompatybilny z popularnymi modelami ciężkich robotów, dostarczanych przez różnych producentów. Modyfikowalne adaptery pozwalają na bezproblemową integrację całego układu. Jednostka porusza się dzięki potężnemu napędowi, złożonemu z przekładni planetarnych i kątowych, prowadnic przystosowanych do dużych obciążań oraz precyzyjnych listew zębatych. Wszystkie te komponenty produkowane są w dedykowanej fabryce Güdel. Silniki mogą zostać dobrane pod konkretne wymagania.

TMF-6 składa się z jednego lub dwóch wózków w standardzie. Podobnie jak w przypadku innych rozmiarów osi liniowych TrackMotionFloor, mogą być przedłużone z długości 3 metrów do 100 metrów. TMF-6 radzi sobie z naciskami rzędu 5 t/m2, co tylko potwierdza solidność całej konstrukcji oraz jakość komponentów dostarczanych przez Güdel. Dzięki wszystkim cechom opisanym powyżej, TMF-6 jest doskonałym rozwiązaniem do aplikacji o największych obciążeniach.

Zastosowanie:

- spawanie
- obróbka wykańczająca
- odlewanie
- pakowanie
- cięcie plazmą
- budowa domów modułowych
- produkcja i sortowanie opon

Więcej informacji na:

http://www.gudel.com/products/linearaxis/tmf

Film produktowy:

TMF-6 - Heavy-duty TrackMotion from Güdel Group on Vimeo.


 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: