PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


ZP - 2-osiowy moduł liniowy
Producent: Güdel
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
Gudel sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2018-02-14 15:18

Kontakt:
Gudel sp. z o.o.
Legionów 26/28
43-300 Bielsko - Biała
tel.: +48 33 819 01 25
fax: +48 33 819 30 85
http://pl.gudel.com/
sprzedaz@pl.gudel.com; serwis@pl.gudel.com
OPIS
Moduły liniowe ZP są niezwykle wszechstronne . 2-osiowy portal ZP został stworzony z myślą o zastosowaniu miedzy innymi w branży kolejowej, automotive, lotnictwie, przemyśle drzewnym, metalowym oraz energii odnawialnej.

Unikalny System Gantry umożliwia dowolność w rozmieszczeniu podpór, na których zamontowana jest belka główna urządzenia. Oznacza to ogromną przewagę na etapie planowania, gdyż często dokładne wymiary maszyn i przestrzeni potrzebnej do niektórych procesów w automatycznej linii produkcyjnej można określić dopiero w ostatniej chwili. Tylna strona belki posiada gwintowane otwory i może być wyposażona w dodatkowe opcje, np. tace ociekowe, kanały kablowe itp. (w zależności od potrzeb aplikacji).

Zalety:

Dzięki modułowej konstrukcji, poszczególne sekcje można łączyć tworząc instalacje o długości ponad 100 metrów. Obecnie na rynku urządzenie jest dostępne w 7 wielkościach, w zależności od udźwigu, który dochodzi do 3 ton. Sztywność układu i zastosowanie precyzyjnych komponentów Güdel gwarantują wysoką powtarzalność, niezawodność oraz cichą pracę. Maksymalny rozstaw podpór do nawet 10 metrów zapewnia dużą elastyczność w ograniczonej przestrzeni roboczej i pozwala zoptymalizować rozmieszczenie pozostałych maszyn. Dodatkowym atutem jest kompatybilność z dowolnym systemem sterowania lub integracja z istniejąca maszyną.

Zastosowanie:

- transport międzyoperacyjny (pick and place)
- automatyzacja pras
- gniazda obróbcze
- paletyzacja
- pakowanie
- montaż elementów

Więcej informacji na:

http://www.gudel.com/products/linearaxis/zp

Film produktowy:


Automation of racks for car steering systems - Fast handling unit with ZP-3 and special double gripper from Güdel Group on Vimeo.

 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: