PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


EGP-C certyfikowany chwytak współpracujący
Producent: SCHUNK
Na rynku od:
2018

Firma zgłaszająca:
SCHUNK Intec Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2018-06-28 14:50

Kontakt:
SCHUNK Intec Sp. z o.o.
ul. Puławska 40 A
05-500 Piaseczno
tel.: 022 726 25 00
fax: 022 726 25 25
https://schunk.com/pl_pl/strona-glowna/
info@pl.schunk.com
OPIS
Kompaktowy 2 palczasty chwytak równoległy, wyposażony w ochronę antykolizyjną, obejmuje szeroką gamę zasto-sowań, od montażu małych elementów w elektronice i przemyśle towarów konsumpcyjnych, aż po aplikacje w przemyśle motoryzacyjnym. W firmie SCHUNK, EGP-C ma już prototypowe zastosowanie na stanowisku HRC w aplikacji montażu chwytaków. Pracownik przeprowadza montaż i kontrolę jakości, podczas gdy robot za pomocą chwytaka, usuwa resztki kleju na płycie gładzącej.
Poprawia to ergonomię pracy i minimalizuje ryzyko obrażeń pracownika. Chwytak współpracujący EGP-C spełnia wymagania normy ISO / TS 15066 i jest zaprojektowany tak, aby nie zranić człowieka. Bezpieczne ograniczenie prądu gwarantuje rzetelne spełnienie wymogów dla aplikacji współpracy człowieka z robotem. Chwytak może być sterowa-ny poprzez złącza cyfrowe. Dzięki napięciu roboczemu 24 V DC, jest także odpowiedni do zastosowań mobilnych.
Cała elektronika sterująca i zasilająca jest zintegrowana wewnątrz chwytaka, co oznacza, że nie zajmują miejsca w sza-fie elektrycznej. Bezszczotkowe, a więc bezobsługowe serwomotory oraz prowadnice rolkowe gwarantują wysoką wydajność i czynią z EGP-C dynamiczny i wysokowydajny chwytak w dziedzinie wymagających aplikacji obsługi małych i średnich detali.

https://schunk.com/pl_pl/systemy-chwytakowe/series/co-act-egp-c/
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: