PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


MOBOT AGV FlatRunner MW Light
Producent: WObit
Na rynku od:
2019

Firma zgłaszająca:
WObit E.K.J. Ober

Data zgłoszenia:
2019-08-01 13:10

Kontakt:
WObit E.K.J. Ober
Dęborzyce 16
62-045 Pniewy
tel.: 48 61 22 27 422
fax: 48 61 22 27 439
www.wobit.com.pl
wobit@wobit.com.pl
OPIS
Rodzina robotów mobilnych MOBOT AGV właśnie powiększyła się o nowy modelFlatRunner MW Light. Robot ten ma udźwig do 1000 kg i potrafi autonomicznie przemieszczać się w dowolnym kierunku dzięki kołom Mecanum i nawigacji laserowej LMS. Optymalizacja transportu wewnętrznego nigdy jeszcze nie była taka prosta jak teraz dzięki wszechstronnym robotom samojezdnym MOBOT AGV, które przewiozą zarówno lekkie, jak i bardzo ciężkie ładunki.

System współpracujących robotów transportowych MOBOT jest elastyczny, łatwy i szybki we wdrożeniu, gdyż nie wymaga wprowadzania kosztownych zmian w przestrzeni fabryki, jest również skalowalny. Oznacza to, że rozwiązanie można rozbudowywać według potrzeb i dostosowywać do rozwoju przedsiębiorstwa.

Warto podkreślić niezwykle kompaktową budowę nowego robota o wysokości zaledwie 30 cm! Jest ona dostosowana do transportu palet oraz rozmaitych ładunków dzięki możliwości łatwego wyposażenia w moduł nadstawki np. z automatycznymi rolkami. Robot może być również doposażony w system unoszenia ładunku.

Wszystkie urządzenia MOBOT AGV mogą bezpiecznie współpracować z ludźmi, dzięki wyposażeniu je w skaner laserowy z funkcją bezpieczeństwa. Odpowiada on za detekcję przeszkód pojawiających się przed robotem i odpowiednią reakcję zapewniającą uniknięcie kolizji. Dla jak najlepszej interakcji z personelem AGV są wyposażone w sygnalizację świetlną, a także głośnik odtwarzający komunikaty oraz muzykę. Kompaktowe wymiary oraz możliwość poruszania się w tych samych ciągach komunikacyjnych co ludzie, pozwalają na lepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni roboczej.

Z MOBOTAGV FlatRunner MW Light poszerzamy możliwości automatyzacji transportu wewnętrznego, zapewniając niezwykle elastyczne rozwiązanie do przewożenia ciężkich ładunków do 1 tony. Dzięki temu oferujemy komplementarną ofertę robotów mobilnych do całego łańcucha dostaw w fabryce, zarówno do drobnych, średnich jak i bardzo dużych detali - mówi Jacek Ober, Dyrektor Marketingu i Inwestycji w firmie WObit.

Koła Mecanum wraz z nawigacją laserową LMS zapewniają możliwość przemieszczania się w każdym kierunku przez nowego robota. Efektem wykorzystania tej nieograniczonej mobilności i elastyczności jest skrócenie czasów cykli i przestojów procesu produkcyjnego. Intuicyjne oprogramowanie MOBOT RoutePlanner pozwala na łatwe i szybkie wdrożenie urządzenia w zakładzie produkcyjnym.

Aby dowiedzieć się więcej o nowym robocie mobilnym MOBOT AGV FlatRunner MW Light oraz całej rodzinie urządzeń, odwiedź stronę www.wobit.com.pl lub skontaktuj się z doradcami WObit pod numerem 61 22 27 422.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: