PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Karty graficzne w standardzie HDBaseT NOWOŚĆ!
Producent: Advoli
Na rynku od:
2019

Firma zgłaszająca:
CSI S.A.

Data zgłoszenia:
2019-10-09 12:39

Kontakt:
CSI S.A.
Sosnowiecka 89
31-345 Kraków
tel.: 12 390-61-80
fax: 12 683-37-51
www.csi.pl
kontakt@csi.pl
OPIS
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że CSI S.A. zostało oficjalnym dystrybutorem firmy Advoli Limited w Polsce! Producent wysokiej jakości kart graficznych HDBaseT™, przedłużaczy i odbiorników, a ostatnio także finalista AV Awards 2019 Technology Awards został naszym partnerem handlowym. W związku z tym niszowe produkty, takie jak karty graficzne z możliwością wyświetlania na sześciu niezależnych ekranach czy też wyświetlania materiałów wideo na odległość ponad 100 metrów są już u nas dostępne!

Głównym celem firmy Advoli jest uproszczenie i zwiększenie funkcjonalności instalacji sprzętu audiowizualnego. Wszystkie produkty są tworzone w oparciu o 3 cechy: elastyczność, wydajność oraz funkcjonalność. Elastyczność, rozumiana jako możliwość zastosowania karty graficznej w jak największej liczbie różnych typów płyt głównych jak i łatwość zastosowania produktu. Rozwiązania Advoli są tworzone w oparciu o IOT , pozostawiając dużą władzę użytkownikowi, przez co są wysoce funkcjonalne. Dodatkowa cecha to wydajność, a system chłodzenia zastosowany w kartach graficznych pozwala na efektywniejsze działanie całego urządzenia, zachowując przy tym prostotę.

Karty graficzne Advoli to produkt specjalistyczny, odporny na niekorzystne działanie środowiska czy wyładowania elektrostatyczne, wyróżnia się także na tle konkurencyjnych produktów wysoką ochroną poprzez szyfrowanie, karty są zabezpieczone przed ingerencją osób trzecich. Jedną z najważniejszych zalet tego produktu jest możliwość wyświetlania obrazu o wysokiej rozdzielczości z bardzo wysoką szczegółowością obrazu i na dużych odległościach.

csi.pl
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: