PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Robot mobilny MOBOT TRANSPORTER
Producent: WObit
Na rynku od:
2020

Firma zgłaszająca:
WObit E.K.J. Ober

Data zgłoszenia:
2020-04-20 08:58

Kontakt:
WObit E.K.J. Ober
Dęborzyce 16
62-045 Pniewy
tel.: 48 61 22 27 422
fax: 48 61 22 27 439
www.wobit.com.pl
wobit@wobit.com.pl
OPIS
Niedrogi, łatwy w obsłudze i uniwersalny, taki jest nowy robot mobilny stworzony przez WObit. Kompaktowe urządzenie o udźwigu do 100 kg przygotowane jest do szybkiej, samodzielnej instalacji i adaptacji przez użytkownika. To odpowiedź na szeroką potrzebę automatyzacji transportu nie tylko w obszarze przemysłu i logistyki magazynowej, spowodowanej gwałtowną zmianą rzeczywistości, jaką przyniosła pandemia koronawirusa, lecz również w innych przestrzeniach oraz instytucjach.


MOBOT TRANSPORTER powstał w wyniku wieloletniej pracy firmy WObit nad rozwojem produktów z zakresu robotyki mobilnej. Jest on urzeczywistnieniem idei, głoszonej w ramach projektu Reach4Robotics, mającej na celu tworzenie robotów, które będą łatwe w obsłudze i przystępne dla ich użytkowników. Programowanie robota zostało uproszczone do rozmiaru niewielkiej aplikacji w postaci samouczka.


Od teraz każdy użytkownik będzie mógł uruchomić swojego robota samodzielnie. Dlatego niepotrzebna staje się droga i długotrwała instalacja urządzenia, realizowana za pośrednictwem wysoko wyspecjalizowanego integratora.


Ze względu na szybkie, samodzielne wdrożenie oraz niewielki koszt robota MOBOT TRANSPORTER, czas zwrotu z inwestycji jest bardzo krótki. Nawet przy zastąpieniu pracy tylko jednej osoby w trybie jednozmianowym ROI wynosi 1 rok. Oznacza to, że niemal w każdej firmie, organizacji, instytucji czy też placówce opłaca się wprowadzić roboty MOBOT TRANSPORTER do realizacji zadań transportowych.


Konfiguracja do potrzeb użytkownika
Nowy robot mobilny to produkt, który klient może szybko i wygodnie dopasować do własnych potrzeb, korzystając z konfiguratora dostępnego na stronie internetowej. Już w standardowej wersji otrzymuje funkcjonalne i korzystne cenowo narzędzie do automatyzacji transportu. Oferta dodatkowych opcji pozwala na zwiększenie możliwości robota, a koszt inwestycji jest znany od razu, bez ukrytych niespodzianek.


Intuicyjny i bezpieczny sposób pracy
Działanie i funkcje robota mobilnego MOBOT TRANSPORTER zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były łatwe w użyciu oraz przyjazne użytkownikom tak jak to tylko możliwe. Nawigacja LMS, wbudowane czujniki i kamera wizyjna pozwalają robotowi sprawnie i bezpiecznie przemieszczać się w otoczeniu firmy klienta. Szczelna konstrukcja i opcja wyboru kół pozwolą zastosować robota także na zewnątrz budynków.


Uniwersalność zastosowań
Konfigurowalność, intuicyjna nawigacja, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz kompaktowa konstrukcja z możliwością łatwego zastosowania dowolnego wyposażenia dodatkowego, pozwalają na jego wdrożenie w wielu miejscach. MOBOT TRANSPORTER może wspomóc procesy w hotelach, szpitalach, na lotniskach czy w biurach. Klient łatwo może go doposażyć w czujniki do kontroli temperatury lub jakości powietrza, co pozwoli na realizację takich zadań jak nadzór i kontrola obiektów. Możliwości aplikacji są bardzo szerokie i zależą od pomysłowości oraz potrzeb użytkownika.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: