PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Integralność danych i niezawodność pamięci Industrial e.MMC ATP
Producent: ATP
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
CSI S.A.

Data zgłoszenia:
2020-10-13 12:31

Kontakt:
CSI S.A.
Sosnowiecka 89
31-345 Kraków
tel.: 12 390-61-80
fax: 12 683-37-51
www.csi.pl
kontakt@csi.pl
OPIS
Przemysłowe pamięci e.MMC spełniają rygorystyczne wymagania pod względem transferu i przechowywania danych. Stosowane w aplikacjach przemysłowych. Na potrzeby aplikacji przeprowadzane są testy kompatybilności z urządzeniami dostarczonymi przez klienta. Pamięci Industrial e.MMC od ATP są wyposażone w wiele rozbudowanych funkcji, które mają za zadanie czuwać nad poprawnością danych.

Integralność danych w pamięciach e.MMC

Pamięć Industral e.MMC od ATP integruje pamięć NAND, szybki interfejs karty MultiMedia (MMC) oraz zaawansowany kontroler flash. Urządzenie wykorzystuje wiele zaawansowanych technologii, dzięki temu zapobiega zakłóceniom oraz koryguje błędy.

Ochrona danych i korekcja błędów

Kompleksowa funkcja SRAM (ECC) zapewnia bezproblemowy transfer danych, zachowując ciągłą korekcję błędów. Ewentualne błędy wpływają znacząco na jakość przechowywanych danych. Najczęściej powodują uszkodzenie lub zmianę zapisanych danych. Brak zabezpieczenia przez występowaniem błędów jest szczególnie niebezpieczne w aplikacjach przemysłowych, gdzie główną wytyczną jest integralność danych. Pamięć e.MMC od ATP jest wyposażona jest w zaawansowaną funkcję korekcji błędów SRAM (ECC) oraz mechanizm odzyskiwania danych, zapewniając wykrywanie błędów oraz ich rejestrację.

Technologie AutoRefresh oraz Dynamic Data Refresh

Technologia AutoRefresh, w którą jest wyposażona pamięć eMMC wpływa na integralność danych, monitoruje poziom błędów i zlicza ilość odczytów. Wymieniona Technologia ma za zadanie sprawdzać, czy poziom odczytanych błędów zbliża się do możliwego progu. Dzięki tej technologii produkty ATP działają niezawodnie i są zabezpieczone przed uszkodzeniem danych. Technologia Dynamic Data Refresh Technology zmniejsza ryzyko zakłóceń i ma niewątpliwy wpływ na jakość przechowywanych danych. Technologia ta działa automatycznie w tle, sekwencyjnie skanując zapis, podczas gdy pamięć e.MMC jest wolna od poleceń hosta, dzięki czemu dane są bezpiecznie przechowywane.

Jakość i wytrzymałość

Produkty ATP z technologią NAND są tworzone z wysokiej jakości komponentów, zaś testowanie ich możliwości rozpoczyna się już na poziomie układów scalonych (IC). Pamięć NAND flash jest testowana pod kątem tolerancji na temperaturę, ochrony danych i eliminacji zakłóceń.

Pamięć e.MMC od ATP jest dostępna w przemysłowym zakresie temperatur pracy, pracując niezawodnie w zakresie temperatur od -40°C aż do +85°C. Urządzenia Flash od ATP są odporne na trudne warunki środowiskowe a także cykliczne utraty zasilania i zmiany temperatury w czasie pracy.

Zastosowanie pamięci Industrial e.MMC ATP

Pamięć e.MMC od ATP spełnia wytyczne aplikacji przemysłowych oraz wojskowych pod względem wytrzymałości i niezawodności. Niewielkie rozmiary urządzenia sprawiają, że doskonale sprawdza się także w systemach wbudowanych oraz w aplikacjach o ograniczonej przestrzeni.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: