PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Poznaj zaawansowane funkcje Windows 10 IoT
Producent: Windows
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
CSI S.A.

Data zgłoszenia:
2020-12-15 09:53

Kontakt:
CSI S.A.
Sosnowiecka 89
31-345 Kraków
tel.: 12 390-61-80
fax: 12 683-37-51
www.csi.pl
kontakt@csi.pl
OPIS
Blokada usługi Windows Update

Blokada Windows Update zabezpiecza system przed zbędnym zużyciem przestrzeni dyskowej oraz jest niezastąpiona w sytuacji, gdy stworzone oprogramowanie aplikacji działa na określonej wersji systemu Windows 10.

Blokada usługi Windows Update ma duże znaczenie w systemach pracujących 24/7 , gdyż blokuje wymuszany restart systemu po zainstalowaniu aktualizacji.


Tryb KIOSK

Gdy użytkownik powinien otrzymać dostęp wyłącznie do jednej aplikacji, wykorzystywany jest tryb KIOSK. Wykorzystywany w powszechnie stosowanych urządzeniach, takich jak automaty sprzedażowe czy paczkomaty.

Blokada dostępu powoduje brak możliwości korzystania z nakładki systemowej Windows, chroniąc urządzenie przed użyciem osób nieuprawnionych. Użytkownik korzysta jedynie z aplikacji, niezbędnej do obsługi urządzenia. Aktywacja trybu KIOSK polega na zastąpieniu nakładki systemowej Windows (explorer.exe) dowolną aplikacją, którą system uruchamia przy starcie.


Zabezpieczenie UWF (Unified Write Filter)

Zabezpieczenie UWF to dodatkowa ochrona przez zbędnym zapisem danych na dysku. To zabezpieczenie blokuje dodatkowe zmiany w funkcjonowaniu systemu Windows 10 IoT, takie jak szybki rozruch, pliki stronicowania, usługa indeksowania plików


Funkcja Unbranded Boot

Funkcja Unbranded Boot pozwala na usunięcie logo Windowsa podczas uruchamiania systemu. Ma to głównie znaczenie estetyczne dla odbiorcy.Filtr klawiatury

Funkcja filtru klawiatury zapobiega niepożądanemu naciśnięciu klawiszy lub ich kombinacji. Filtr klawiatury uniemożliwia użytkownikom korzystanie także z niedozwolonych kombinacji klawiszy, co jest pomocne jeśli urządzenie jest przeznaczone do określonego celu. Filtr ten skutecznie blokuje ingerencję odbiorcy w funkcje z których nie powinien korzystać lub nie powinien mieć do nich dostępu. Co ciekawe, filtr klawiatury wykrywa również dynamiczne zmiany układu, takie jak przełączanie z jednego zestawu językowego na inny, i nadal prawidłowo blokuje klawisze, nawet jeśli położenie wyłączonych klawiszy zmieniło się w układzie klawiatury.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: