PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Produkty SCHUNK dla przemysłu tworzyw sztucznych i opakowań
Producent: SCHUNK- AGS
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
SCHUNK Intec Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2021-01-21 13:40

Kontakt:
SCHUNK Intec Sp. z o.o.
ul. Puławska 40 A
05-500 Piaseczno
tel.: 022 726 25 00
fax: 022 726 25 25
https://schunk.com/pl_pl/strona-glowna/
info@pl.schunk.com
OPIS
Przetwórstwo tworzyw sztucznych to dynamicznie rozwijająca się branża, wytwarzająca elementy i produkty końcowe wykorzystywane w motoryzacji, elektronice, branży opakowaniowej, medycznej i wielu innych. Stały rozwój wymaga automatyzacji procesów, decydującej o konkurencyjności przedsiębiorstw. Firma SCHUNK, lider w branży systemów chwytakowych i technologii mocowań umożliwia łatwe i szybkie wejście w automatyzację, dzięki ofercie produktów dedykowanych do przemysłu tworzyw sztucznych.

Seria GZA, to chwytaki przeznaczone do pracy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nadają się do wyposażenia manipulatorów, obsługujących wtryskarki, standardowych robotów przemysłowych jak i cobotów. Ponad 30 podstawowych modeli umożliwia chwycenie szerokiego zakresu detali, różnorodnych pod względem wielkości, kształtu i podatności na deformacje.
Firma SCHUNK oferuje optymalne rozwiązania dla każdego zastosowania.
Chwytaki, profile, ssawki oraz inne elementy systemu, mogą być montowane ze sobą za pomocą łączników oraz pryzm. Występują one w wielu wariantach – kątowych, prostych, przegubowych – i wielkościach. Daje to ogromną swobodę kombinacji w łączeniu komponentów między sobą, a co za tym idzie dużą elastyczność w projektowaniu chwytaka obsługującego konkretny detal w zadanej aplikacji.
Oprócz standardowych profili typu X lub C, firma SCHUNK posiada własne opatentowane rozwiązania - PreciGrip. Profile z serii PreciGrip umożliwiają łączenie elementów, rozłączanie oraz ich wymianę w dużo łatwiejszy sposób, niż to ma miejsce przy standardowych profilach.
Dzięki kompleksowemu programowi dla przemysłu tworzyw sztucznych, firma SCHUNK jest w stanie dostarczyć komponenty, z których nasi Klienci zaprojektują chwytak samodzielnie lub dzięki wsparciu naszych doradców technicznych przygotujemy gotowe rozwiązanie dedykowane dla Państwa detalu.
Przemysł tworzyw sztucznych, a w nim wytwarzanie narzędzi i form zapewnia kluczowe produkty wielu branżom i ma znaczący wpływ na jakość produktów końcowych. Biorąc pod uwagę ich znaczenie w ciągu procesowym, firma SCHUNK dostarcza wysoko precyzyjne elementy i rozwiązania, zapewniające optymalne rezultaty.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: