PATRONI ROBOTYKI:
 

WIADOMOŚCI PRZEMYSŁOWE

2018-04-16 10:18

KUKA zaprezentowała swoje innowacyjne rozwiązania na branżowej konferencji "Przemysł 4.0.", a niezawodny KMR został zwycięzcą prestiżowego konkursu "Produkt Roku 2017" organizowanego przez czasopismo "Control Engineering"

10 kwietnia odbyła się kolejne branżowa konferencja, podczas której firma KUKA Roboter zaprezentowała swoje sprawdzone rozwiązania - m.in. robota z rodziny Agilus, który pracował w specjalnie przygotowanej aplikacji. Lider zrobotyzowanych rozwiązań po raz kolejny zaznaczył swoją pozycję na polskim rynku robotyki przemysłowej, dla której rozwiązania takie jak robot Agilus są wyznacznikiem nowej jakości.

Bardzo interesujące prelekcje wygłosili przedstawiciele najważniejszych firm na rynku robotyki i automatyki przemysłowej, a także rozwiązań dla przemysłu. O najważniejszych trendach w zakresie Przemysłu 4.0 opowiedział Pan Damian Drąg, Sales Engineer w firmie KUKA Roboter.

W trakcie wieczoru miało także miejsce wręczenie nagród w konkursie „Produkt Roku” organizowanego przez czasopismo Control Engineering. Zwycięzcą w kategorii roboty przemysłowe został KMR iiwa, który zachwyca swoją niezależnością – ramię robota na mobilnej platformie jest autonomiczne, a jednocześnie zwinne i lekkie. KMR iiwa jest  niezależny od miejsca i uniwersalny, stanowiąc idealną odpowiedź na wymagania Przemysłu 4.0.

robot_robotyka_automatyka_kuka_przemysl_40_control_engineeringKUKA Roboter CEE GmbH
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Oddział w Polsce

Ul. Porcelanowa 10
40-246 Katowice
Telefon: +48 327 30 32 14
Telefon:  +48 327 30 32 13
Fax: +48 327 30 32 26
BiuroPL@kuka.com

www.kuka.com

Źródło: https://www.kuka.com/pl-pl / Fot: Control Engineering