PATRONI ROBOTYKI:
 

WIADOMOŚCI PRZEMYSŁOWE

2018-09-26 13:24

Güdel: NOWY katalog, NOWE produkty, NOWE możliwości

Firma Güdel z przyjemnością informuje o wydaniu nowego katalogu kół i listew zębatych. Katalog jest już dostępny na naszej stronie internetowej w wersjach anglo- i niemieckojęzycznej.

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów, przedstawiamy dwa NOWE rodzaje listew zębatych o uzębieniu skośnym:

- listwy zębate o klasie jakości wykonania Q7
- listwy zębate o klasie jakości wykonania Q9

Nowe produkty stanowią uzupełnienie  istniejącego asortymentu listew o klasie Q6.

robot_robotyka_automatyka_gudel_tabela_listwy_1

Przykładowe zastosowania:

robot_robotyka_automatyka_gudel_tabela_listwy_1

Idealny układ napędowy

W zależności od wymagań aplikacji, do listwy zębatej można dobrać odpowiednią przekładnię otrzymując idealnie dobrany zestaw zębaty. Możecie Państwo wybrać typ przekładni, wydajność oraz cechy takie jak rozmiar, klasa precyzji, przełożenie, itp., a następnie dopasować odpowiednio listwę klasy Q6, Q7 lub Q9. Te dwie nowe grupy listew mają takie same wymiary dlatego można je w łatwy sposób wymieniać.

robot_robotyka_automatyka_gudel_tabela_listwy_1

Dopełnieniem powyższego zestawu jest odpowiednio zaprojektowany układ smarowania, którego elementy znajdziecie Państwo również w naszym nowym katalogu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym katalogiem.

Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu umówienia szczegółowej oferty.

Güdel Sales Team


Grupa Güdel

Grupa Güdel jest producentem wysoko precyzyjnych elementów maszyn i dostawcą wysokiej klasy rozwiązań w dziedzinie automatyzacji. Szeroki asortyment wyrobów firmy obejmuje tory liniowe, zębatki, zębniki, układy przenoszące napęd, moduły liniowe i roboty typu gantry. Güdel dobiera odpowiednie wyroby w celu stworzenia kompletnych systemów z możliwością inteligentnego sterowania do zastosowania w następujących branżach: produkcja samochodów, opon, obróbka metali, kolejnictwo, logistyka wewnętrzna, farmaceutyka, drewno i obróbka drewna, energia odnawialna, przemysł lotniczy i kosmonautyka.

Technologia Güdel jest synonimem innowacji, jakości i modułowości. Grupa Güdel zatrudnia razem około 1200 pracowników, bazując na ponad trzydziestu różnych lokalizacjach, rozmieszczonych na całym świecie. Firmę - od jej założenia ponad sześćdziesiąt lat temu - prowadzi ta sama rodzina. Grupa Güdel kieruje się w swojej działalności takimi wartościami, jak zrównoważony rozwój, niezawodność i odpowiedzialność. Firma ma swoją siedzibę w Szwajcarii.

Źródło: gudel.pl