PATRONI ROBOTYKI:
 

WIADOMOŚCI PRZEMYSŁOWE

2019-07-09 08:07

Farnell poszerza swoją ofertę o produkty Renesas

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, poszerzył swoją ofertę produktową dla systemów wbudowanych o nowe podzespoły firmy Renesas Electronics.

Farnell, poszerzył swoją ofertę produktową dla systemów wbudowanych o nowe podzespoły firmy Renesas Electronics.

Renesas to wiodący dostawca rozwiązań do systemów wbudowanych, a w tym zaawansowanych mikrokontrolerów (MCU), podzespołów analogowych, analogowo-cyfrowych, komponentów mocy oraz rozwiązań w postaci układów SoC, produkowanych na potrzeby rynku motoryzacyjnego, przemysłu, chmuro obliczeniowych oraz IoT – począwszy od inteligentnych fabryk, a kończąc na inteligentnej infrastrukturze. Farnell będzie gromadził w swoich magazynach ponad 1500 różnych produktów marki Renesas, z czego 30% z nich będzie dostępnych w ramach usługi nawijania na szpule.

Farnell będzie także oferować szeroki wybór innych, pomocnych komponentów, a w tym precyzyjne, układy analogowe, podzespoły do zarządzania mocą i układy interfejsowe cyfrowo-analogowe firmy Renesas. Będzie także nadal dostarczał wiodące na rynku układy radiowe, wysoce wydajne obwody czasowe, interfejsy pamięci, układy połączeniowe, pracujące w czasie rzeczywistym, interfejsy optyczne, układy do bezprzewodowego przesyłu mocy oraz rozwiązania czujnikowe firmy IDT, która w całości należy do koncernu Renesas Electronics.

Źródło: evertiq