PATRONI ROBOTYKI:
 

WIADOMOŚCI PRZEMYSŁOWE

2019-09-02 10:09

Supermocne moduły pamięciowe XR-DIMM

Nowe pamięci XR-DIMM DDR4 od Apacer spełniają najbardziej rygorystyczne normy i standardy. Poradzą sobie w najtrudniejszych warunkach, nie bojąc się silnych wibracji i uderzeń, wynikających z użytkowania maszyn i urządzeń, w których zostały osadzone.

Firma Apacer stworzyła nowe moduły pamięciowe XR-DIMM (DDR4), które mają być pierwszymi takimi wytrzymałymi pamięciami, przeznaczonymi do bardzo wymagających zastosowań. Spełniają rygorystyczne wymagania amerykańskiego standardu RTCA DO-160G, oraz posiadają certyfikację lotniczą. Podobnie jak poprzednie pamięci, te również spełniają wymagania MIL-STD-810G. Nowe moduły XR-DIMM poradzą sobie z trudnymi warunkami pracy, w tym z dużymi wibracjami. Odnajdą się w aplikacjach militarnych oraz lotniczych. Będą świetne wszędzie tam, gdzie ważna jest niezawodna praca w sytuacjach z ekstremalnymi drganiami i wstrząsami.

Wiele systemów obronnych, tranzytowych i samochodowych na całym świecie nadal opiera się na standardowych modułach pamięci. Jednak wybiegający w przyszłość producenci wiedzą, że moduły XR-DIMM firmy Apacer oferują znaczną poprawę niezawodności, w stosunku do tych standardowych.

Pamięci oferowane są w formie płytek ze złączem 300-pinowym, oraz dodatkowymi otworami montażowymi. Pozwala to na uzyskać wymaganą stabilność połączenia oraz utrzymać komponent na miejscu, niezależnie od warunków. Nie straszna im więc praca w urządzeniach i maszynach, którymi targają silne wiatry, uderzenia, gwałtowne fale, czy które spotykają się z wyboistymi drogami.

 

 

Źródło: Evertiq