PATRONI ROBOTYKI:
 

WYDARZENIE

2018-10-16

16.10.18 | Forum Cobotyki - edycja II

Rodzaj: Konferencja

Termin: 2018-10-16

Lokalizacja: Centrum Konferencyjne Terminal Hotel
ul. Rakietowa 33
54-615 Wrocław

Zapraszamy na drugą już edycję Forum Cobotyki - wydarzenia, które jest znakomitą okazją do wymiany doświadczeń z zakresu najnowszych trendów w robotyzacji i automatyzacji produkcji w zakładach przemysłowych. Tematem przewodnim forum będzie rola robotów współpracujących (cobotów) w koncepcji Przemysłu 4.0 oraz ich wpływ na podniesienie konkurencyjności polskich przedsiębiorstw. Przedstawimy możliwości optymalizacji procesów produkcyjnych oraz logistycznych poprzez wykorzystanie robotów oraz rozwiązań współpracujących.
Forum Cobotyki to oprócz programu merytorycznego także pokaz praktycznych aplikacji zrobotyzowanych, rozwiązań dla digitalizacji produkcji, narzędzi do cyfrowego projektowania i symulacji.

Zaprezentujemy m.in:

* cobota w montażu precyzyjnym, czyli o tym, dlaczego w elektronice sprawdzają się roboty z dedykowanym czujnikiem siły,
* wykorzystanie robota do pobierania i przekazywania detali do obróbki przez maszynę CNC,
* zrobotyzowany proces transportu wózków z półproduktami,
* automatyczne nakładanie kleju przez robota współpracującego na elementy zdefiniowane przez użytkownika.


Konferencja skierowana jest do dyrektorów fabryk, menadżerów produkcji, inżynierów robotyków, automatyków. Zapraszamy do udziału w części merytorycznej, odwiedzenia wystawy oraz indywidualnych rozmów z ekspertami!

Udział w konferencji jest bezpłatny.

http://www.forum-cobotyki.com.pl/